Scroll Top

DORADZTWO

Doświadczenie, umiejętności i kompetencje jakie zdobyłem na misjach bojowych czy służąc w Wojskach Specjalnych przydały się także firmom, instytucjom w:

• poprawianiu jakości zarządzania w strategicznych komórkach funkcjonalnych
• budowaniu zespołu, który będzie potrafił zwyciężać w extremalnie ciężkich warunkach

Kilku krotnie już pomogłem w budowaniu zespołu nie tylko w Allegro ale i w innych dużych firmach, gdzie hasłem przewodnim było: „Nie ma komandosa, jest oddział komandosów.” Oprócz tego, że każdy jest niesamowitą indywidualnością, to i tak najważniejsza jest praca zespołowa.

Brałem udział w dużych konferencjach jak np. w People Connect „Jak budować odporność psychiczną, by zwyciężać w ekstremalnych sytuacjach?” Czyli co jest takiego w siłach specjalnych, że potrafią zwyciężać w extremalnych sytuacjach.

Brałem dwukrotnie udział w Euro Target Show, które dotyczyły: łowiectwa, strzelectwa, survivalu i militariów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie miałem swoje stoisko, extremalny tor przeszkód i prowadziłem prelekcje

Wystąpiłem również w roli prelegenta na I konferencji szkoleniowej dla trenerów piłki nożnej “MINING CONFERENCE”, na temat: motywacja do pracy, rozwój osobisty, pokonywanie przeszkód, odnajdywanie się w trudnych warunkach środowiskowych na stadionie Górnika Zabrze.

A także jako prelegent podczas różnych inspirujących młodzież konferencji czy spotkań z uczniami w ich szkołach.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ WYŚLIJ ZGŁOSZENIE 

    Charakter współpracy:

    Doradztwo w zakresie budowania zespołuKonferencja biznesowaKonferencja szkoleniowaSpotkanie motywujące z młodzieżą

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Znajdź granice swoich możliwości, pokonaj je a osiągniesz więcej niż wydawało Ci się to możliwe.
    Aktualnie prowadzę działalność szkoleniową “Zachar Training Group” mającą głównie na celu przygotowanie kandydatów do Wojsk Specjalnych do testów sprawnościowych i do Selekcji.